Rihanna Fenty Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rihanna İle İlgili Haberler

2 posters
YazarMesaj
яiяi «3 мєяνє «3
Admin
Admin
яiяi «3 мєяνє «3

Rihanna İle İlgili Haberler Empty
MesajKonu: Rihanna İle İlgili Haberler   Rihanna İle İlgili Haberler EmptyCuma Mart 13, 2009 2:49 pm

Rihanna’nın kendisine feci şekilde dayak atan Chris Brown ile Sean “Diddy” Combs’un Miami’deki evinde buluşup barışması, dünya magazin basınında büyük yankı uyandırdı. Şimdilerde magazin yazarları Rihanna’nın yüzünü yumruklarıyla darmadağın eden sevgilisine geri dönmesi hakkında türlü iddialar ortaya atıyor. En sürpriz iddia; Rihanna’nın Chris’ten hamile kaldığı yönünde. Rihanna’nın yakın arkadaşlarından alınan bilgilere göre ünlü şarkıcı, dayak yediği Grammy töreni öncesi, Cedars-Sinai Medical Center’da hamilelik testi yaptırdı. Rihanna’nın arkadaşları ünlü şarkıcının hamile olduğu için Chris ile barıştığını ve bu barışmanın başka bir izahı olmadığını söylediler.
Rihanna’yı babası da destekledi.

Hamilelikle ilgili bir diğer iddia ise Rihanna’nın dayak yediği gece hastanede doktorlara, “Bebeğimi kurtarın. Onu kaybetmiş olabilirim” dediği yönünde.

Rihanna’nın Chris ile barışmasına bir destek de genç şarkıcının babası Ronald Fenty’den geldi. Barbados’ta yaşayan Fenty; kızının aldığı kararın sonuna kadar destekçisi olacağını açıkladı: “Hangi tercihte bulunursa bulunsun ben kızımı çok seviyorum. Her zaman onun arkasında duracağım ve onu hep destekleyeceğim. Doğru ya da yanlış fark etmez eğer kızım bu kararı almışsa bana sadece onu desteklemek görevi düşer. Kızımla doğum gününde konuştum. Bana iyi olduğunu söyledi. Umarım yakında onu görürüm.
https://rihanna-fenty.1forum.biz
RiRiciiqq
Admin
Admin
RiRiciiqq

MesajKonu: Geri: Rihanna İle İlgili Haberler   Rihanna İle İlgili Haberler EmptyC.tesi Mart 14, 2009 2:28 pm

tşkrler
яiяi «3 мєяνє «3
Admin
Admin
яiяi «3 мєяνє «3

MesajKonu: Geri: Rihanna İle İlgili Haberler   Rihanna İle İlgili Haberler EmptySalı Nis. 21, 2009 8:15 pm

bişi diil cnm
яiяi «3 мєяνє «3
Admin
Admin
яiяi «3 мєяνє «3

MesajKonu: Geri: Rihanna İle İlgili Haberler   Rihanna İle İlgili Haberler EmptyPtsi Nis. 27, 2009 6:26 pm

bn tşk ederim

Rihanna İle İlgili Haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rihanna İle İlgili Haberler
» Rihanna İle İlgili Haberler
» RİHANNA ile ilgili haberler
» Rihanna ve Chris Aynı Evde!!Ve Rihanna'dan Birkaç Haber...
» Herkes Buraya Haberler Yazsın: Ne De Olsa Boş